1389/05/09 ساعت 17:26

سوال : با سلام مردی هستم 30 ساله که از زمانی که به بلوغ رسیدم متوجه شدم آلتم نسبت به سایرین تفاوت دارد چرا که رو به سمت چپ می ایستد و در ضمن به طور کامل راست نمی شود و از قسمتی که به بدن متصل است نرم و شل است و می تواند براحتی به هر سمتی متمایل شده و راست نمی شود. این عدم نعوظ کامل را با چندین دکتر اورولوژیست مطرح نموده ام اما همه آنها این مشکل را بسادگی به بعد از ازدواجم مرتبط کرده اند اما من در نزدیکی هایی که داشتم باز این مشکل با من همراه بوده است. آنها می گفتند ابتدا ازدواج کن بعد اگر مشکلی در نزدیکی داشتی آنگاه به ما مراجعه کن در صورتی که این مشکل یکی از موانع اصلی بنده در ازدواج کردن است. چرا که نگرانی از عدم انجام نزدیکی خود مانع این کار می باشد. خواهشمندم در صورت امکان مرا راهنمایی نمایید.

پاسخ : با درود شما نیاز به ازمایشات کامل خون و بررسی هورمونی دارید. جهت معاینه و دریافت دارو به صورت حضوری به متخصص اورولوژی(جراحی کلیه ومجاری ادراری ) مراجعه نمایید .

مطالب از وب سایت دکتر صالحی

علل ارضا نشدن آقایان و خانمها _زودانزالی _انزال زودرس _درمان ناتوانی جنسی _ علل عدم نعوظ _ نعوظ ناقص _

سعی نمایید حداقل مقادیر مجاز توصیه شده برای سلنیوم را(55 میکروگرم در روز برای مردان و زنان) روزانه دریافت نمایید.غلات سبوس دار، منبع عالی ای از سلنیوم هستند و با مصرف غلاتی مانند: جو، نان سبوس دار و برنج قهوه ای، می توانید به راحتی 70 میکروگرم سلنیوم را در روز دریافت نمایید. سایر مواد غذایی غنی از سلنیوم عبارتند از: لوبیا و حبوبات، گوشت های عاری از چربی (مثلا گوشت قرمز بدو چربی و یا مرغ بدون پوست)، شیر و لبنیات کم چرب، آجیل و دانه های خوراکی، غذاهای دریایی و ماهی.

درمان ناتوانی جنسی مردان و خانمها - فموره – دستگاههای درمان ناتوانی جنسی مردان و خانمها - سندرم پیش از قاعدگی(PMSاختلالات رفتاری فصلی، اختلالات روانی نامشخص و اختلال عمده افسردگی _ منابع عمده ویتامین D در رژیم غذایی، غذاهای غنی شده می باشند، مانند: غلات صبحانه، نان ها، آبمیوه و شیر های غنی شده _ سلنیوم برای باروری مردان اهمیت دارد زیرا در بیوسنتز تستوسترون وتکامل طبیعی اسپرماتوزوئید لازم می باشد _ سلنیوم و آرتریت روماتیسم _ کمبود سلنیوم می تواند منجر به افسردگی، بی حوصلگی، اضطراب و پرخاشگری گردد _ کمبود سلنیوم مشکلى است که در ارتباط با اختلالات تیروییدى اغلب نادیده گرفته مى‌شود _علل ارضا نشدن آقایان و خانمها _ درمان ناتوانی جنسی _ علل عدم نعوظ _ ارضا نشدن آقایان و خانمها _زودانزالی _انزال زودرس _ اختلالات مربوط به عملکرد جنسی _ ارضای جنسی _انزال سریع _درمان اختلالات  نعوظ _ویاگرا_     سیالیس_ ل ویترا _ رابطه جنسی

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo